• Poznaj WYSPANE MAMY :)

Zespół LOGO_WyspanaMama_S.png tworzą:

2021_MH.PNG
Monika Huntjens
Certyfikowana Konsultantka ds. Snu Dziecka

Twórczyni projektu WYSPANA MAMA (wcześniej Śpij Maluszku). Od 4 lat prowadzi praktykę jako Konsultantka ds. Snu Dziecka certyfikowana przez the Family Sleep Institute z siedzibą w Nowym Jorku (USA), instytucję wyznaczającą standardy w tym zawodzie.

BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Absolwentka studiów na kierunku "Psychologia dziecka" na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Terapeutka poznawczo-behawioralna bezsenności (CBT-I) -  szkolenie organizowane przez Narodową Fundację Snu, Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie i Polskie Towarzystwo Badań nad Snem
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Absolwentka  licznych kursów z zakresu wsparcia prawidłowego rozwoju niemowląt, m.in.: "Procesy samoregulacji niemowląt - sensoryczny aspekt w rozwoju dziecka do 1 roku życia" (Neurologopedia Kliniczna), "Reducing the Risk of SIDS in Early Education and Child Care" (American Academy of Pediatrics), "Basics of Lactation Management -  Nursing" (Lactation Education Resources), "Mindful Emotion Regulation Strategies" (Early Childhood Investigators) i innych, w tym kursów za obszaru kongnitywistyki
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Pierwsza konsultantka z Polski przyjęta do Międzynarodowego Stowarzyszenia Konsultantek ds. Snu Dziecka (International Association of Child Sleep Consultant), od 2020 roku  do Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekspertów od Snu Dziecka (International Pediatric Sleep Association)
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Autorka pierwszego w Polsce poradnika dotyczącego snu dziecka "Dobry sen maluszka - Poradnik dla niewyspanych rodziców", ocenianego przez czytelników na 5 gwiazdek!
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Absolwentka politologii i studiów podyplomowych na kierunku „Psychologia biznesu” - wieloletnie doświadczenie w działach personalnych jako lider w obszarze rekrutacji i trener wewnętrzny
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Prywatnie mama 6-letnich bliźniaków, które niewątpliwie przyczyniły się do jej zainteresowania się tematem snu dziecka i odkrycia nowej misji w życiu: by edukować i wspierać rodziny, które doświadczają problemów ze snem u swoich dzieci

       Jako Certyfikowana Konsultantka ds. Snu Dziecka prowadzi indywidualne konsultacje oraz warsztaty i szkolenia dla rodziców w języku polskim i angielskim. Współpracuje z fundacjami, żłobkami, szkołami rodzenia oraz z innymi organizacjami, których działania nakierowane są na zwiększanie kompetencji rodziców, tak aby efektywnie wspierali swoje dziecko w procesie rozwoju, wychowania i edukacji. Angażuje się w projekty, które uważa za ważne i słuszne ze względu na wpływ, jaki mogą mieć na stworzenie dzieciom jak najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju od pierwszych dni życia, takie jak Kampania „Rodzice-Kangury”. Wierzy, że każde dziecko może nauczyć się dobrze spać, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie całej rodziny.


MBG_FINAL.png
Monika Bielan-Gąsior
Konsultantka ds. Snu Dziecka dietetyczka, psychoterapeuta

Założycielka projektu "Holibaby - żywienie i zdrowy sen maluszka" przekształconego w platformę edukacyjną "Wyspana Mama Online". 

BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Konsultantka ds. snu dziecka - ukończyła szkolenie w Międzynarodowym Instytucie International Parenting and Health Institute z zakresu metodologii badań nad snem (kierunek Maternity and Child Sleep Consultant)
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Konsultantek ds. Snu Dziecka (International Association of Child Sleep Consultants) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekspertów od Snu Dziecka (International Pediatric Sleep Association)
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Studentka psychoterapii w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Pasjonatka zdrowego żywienia dzieci i osób dorosłych - ukończenie Instytutu Dietetyki i Promocji Zdrowia z zakresu dietetyki ogólnej oraz Zasady Żywienia Dzieci na Akademii Dietetyki (tytuł specjalista żywienia dzieci)
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Pedagog i członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego.  
BULLET_acqua-color_PINK(8).PNG Prywatnie spełniona żona i szczęśliwa mama dwóch chłopców – 4,5-letniego Kacperka i 3,5-letniego Kubusia

W swojej pracy stosuje metodę holistyczną obejmującą pracę nad każdą sferą życia dziecka mającą znaczny wpływ na jego sen. Oferuje profesjonalną pomoc z zakresu zdrowia psychicznego całej rodziny przy jednoczesnym wsparciu superwizora.