• Książka "Dobry sen maluszka"

image

30 października 2019r. w księgarniach ukazała się książka autorstwa Moniki Huntjens „Dobry sen maluszka. Poradnik dla niewyspanych rodziców”.

Jestem z niej niezwykle dumna, ponieważ wiem, że w ręce czytelników trafiło starannie przygotowane źródło konkretnych i sprawdzonych rozwiązań pomagających dzieciom korzystać z pełnowartościowego i regenerującego snu!

Teraz poradnik możecie zakupić bezpośrednio w naszym sklepie - ze specjalną dedykacją autorki!

 

Książka składa się z dwóch części - w pierwszej znajdziecie ciekawostki o śnie dziecka i konkretne porady na senne trudności u maluszków, wraz z wypowiedziami największych polskich ekspertów ze świata medycyny snu, lekarzy-psychiatrów. Druga część to konkretne plany działania przygotowane dla rodziców dzieci w czterech grupach wiekowych:

  • 0-4 miesiące - w tym rozdziale nowi i przyszli rodzice znajdą najlepsze rozwiązania na spokojny i bezpieczny sen noworodka
  • 5-8 miesięcy - w tym rozdziale dowiecie się w jaki sposób rozpocząć stopniowe kształtowanie dobrych nawyków związanych ze snem u niemowląt
  • 9-14 miesięcy - w tym rozdziale znajdziecie szczegółowy program nauki samodzielnego zasypiania dostosowany do potrzeb starszych niemowląt
  • 15-36 miesięcy - w tym rozdziale znajdziecie szczegółowy program nauki samodzielnego zasypiania u starszaczków

Dzięki planom działania będziecie wiedzieć jak dbać o sen dziecka od porannej pobudki, poprzez drzemki w ciągu dnia, aż do wieczornego zasypiania, a następnie przez całą noc - uwzględniając, zależnie od wieku maluszka, potrzebę nocnych karmień!


Rodzice, którzy skorzystali z zaleceń, jakie przekazuję w moim poradniku, wystawiają książce "Dobry sen maluszka" 5-gwiazdkowe recenzje!

To dlatego, że już po kilku dniach od wprowadzenia opisanych w poradniku zaleceń, wyraźnie widzą, że sen dla ich dziecka staje się łatwiejszy. Sami również zyskują nowe kompetencje i wiedzą, w jaki sposób pomóc maluszkowi dobrze spać! Możecie zapoznać się z tymi wypowiedziami na stronach www księgarni Empik klikając TUTAJ.

Czym różni się książka "Dobry sen maluszka" od e-booków z Programem WYSPANA MAMA?

Książka jest innym rodzajem publikacji - oczywiście, zawiera nasz program nauki samodzielnego zasypiania, ale przekazuje Wam jeszcze więcej wiedzy o śnie maluszków. Znajdziecie w niej wypowiedzi największych polskich ekspertów ze świata medycyny snu, czyli wypowiedź Dr n. med.Adama Wichniaka, Profesora w III Klinice Psychiatrycznej i Ośrodku Medycyny Snu Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Dr n. med. Katarzyny Rogali - Kierownika Oddziału Dziennego Psychiatrii Dziecięcej w Centrum Zdrowia Dziecka i założycielki jedynego w Polsce Gabinetu Leczenia Zaburzeń Snu u Dzieci.  Dodatkowo, do projektu zaproszona została Malwina Faliszewska, liderka w obszarze rozwoju osobistego, trenerka i certyfikowany coach wspierający kobiety w budowaniu kariery zawodowej oraz autorka książki "Sięgaj po więcej".

Z przyjemnością udostępniamy spis treści książki "Dobry sen maluszka":

image

image

Brak produktów do wyświetlenia